HOFFER, s.r.o. - autorizovaný predajca Mitsubishi Motors
Mitsubishi Lancer Sportsedan - Predstavenie
Informácie sú platné ku dňu 26.7.2017
Mitsubishi Lancer Sportsedan

Mitsubishi Lancer Sportsedan

Športový sedan, ktorého impozantný vzhľad prekoná iba úžasný zážitok z jazdy, ktorý ponúka.

Inšpirovaný dlhoročnými úspechmi na najlepších svetových rallye je nový Lancer navrhnutý tak, aby skvele obstál v tom najnáročnejšom prostredí, vo svete za dverami Vášho domova. Ponúka Vám dokonalú kombináciu, skutočne krásnu karosériu, priestor a pohodlie pre Vás. Popri tom je mimoriadne odolný. Výrobu áut, ktoré niečo vydržia máme v krvi, z vozidlami Mitsubishi Lancer pretekáme už 35 rokov.

Skvelý zážitok z jazdy, ktorý Vám nový Lancer ponúka, navyše umocňuje jeho bohatá výbava, ktorá obsahuje až 7 airbagov,
klimatizáciu, či aj systém kontroly stability ASC a trakcie TCL.

Mitsubishi Lancer Sportsedan je atraktívnou alternatívou za atraktívnu cenu. Tento športový sedan nižšej strednej triedy môžete aktuálne získať v akciovej cene už od 13.500 EUR s DPH a so zľavou až 1.250 EUR.Mitsubishi Lancer Sportsedan predstavuje

Peter Jureňa , viacnásobný majster Európy a Slovenska v pretekoch do vrchu
jazdiaci na Mitsubishi Lancer Evolution IX
Peter Jureňa „Dizajn je silnou stránkou nového Mitsubishi Lancer Sportsedan, pričom vodiča osloví vyváženými jazdnými vlastnosťami. Presné a krátke radenie a vynikajúce vyladenie podvozka sú v kombinácii s ďalšími športovými atribútmi vozidla a komfortom, ktorý ponúka svojim pasažierom, zárukou dokonalého zážitku z dynamickej jazdy. Prevodovka je dobre odstupňovaná na športové bláznenie sa v serpentínach, ale aj na úspornú jazdu po diaľnici. Prednosťou oboch benzínových motorizácií je aj vynikajúca spotreba.

Sedadlá sú pevné a zároveň komfortné aj na dlhšie cesty. Batožinový priestor zase dostatočne veľký na to, aby ste v ňom prepravili batožinu celej vašej rodiny. Karoséria je veľmi tuhá, čo je cítiť vo výbornom vedení stopy v zákrutách a jej odolnosti voči krúteniu. Z Lanceru Sportsedan navyše viete veľmi rýchlo „vyčarovať“ vernú kópiu jeho ostrého brata Evolution a to vďaka zadnému krídlu a aerodynamickému kitu, ktoré priťahuje pohľady a okoloidúci ho často považujú za EVO“.

Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishi-motors.sk