HOFFER, s.r.o. - autorizovaný predajca Mitsubishi Motors
Mitsubishi Lancer Sportback - Predstavenie
Informácie sú platné ku dňu 26.7.2017
Mitsubishi Lancer Sportback

Mitsubishi Lancer Sportback

Lancer Sportback je tu! Je hrdý, že sa môže začleniť do rodiny Lancer spoločnosti Mitsubishi Motors. Od roku 1973 a prvého pretekárskeho automobilu Lancer bolo definovaných už 8 generácií modelu Lancer. Táto tradícia pokračuje prostredníctvom nového modelu Lancer Sportback a je spracovaná do ešte vyššej prepracovanosti a zdatnosti.

Inžinieri Mitsubishi sa od samého začiatku usilovali o takú jazdnú dynamiku, ktorá by v každom okamihu zodpovedala vzrušujúcemu vzhľadu modelu Lancer Sportback. V kombinácii
ultraľahkej karosérie a viacprvkovej zadnej nápravy
prechádza aj najprudšími zákrutami s úplnou ľahkosťou,
presnosťou a prehľadom. Ukážte sa v štýlovom Mitsubishi Lancer Sportback, vyskúšajte si na vlastnej koži jeho jazdné vlastnosti, komfort a priestor! A toto všetko je zabalené v legendárnej spoľahlivosti so športovým dedičstvom značky Mitsubishi. Lancer Sportback má radosť zo sveta.

Skvelý zážitok z jazdy, ktorý Vám nový Lancer Sportback ponúka, navyše umocňuje jeho bohatá výbava, ktorá obsahuje až 7 airbagov, klimatizáciu, či aj systém kontroly stability ASC a trakcie TCL.

Mitsubishi Lancer Sportback je atraktívnou alternatívou za atraktívnu cenu. Tento športový hatchback nižšej strednej triedy môžete aktuálne získať v akciovej cene už od 13.500 EUR s DPH a s cenovým zvýhodnením až 1.250 EUR.


Mitsubishi Lancer Sportback predstavuje

Ľuboš Sarnovský, moderátor a publicista
Ľuboš Sarnovský „Lancer Sportback, po prvý raz v 35-ročnej histórii modelu Lancer, bude k dispozícii ako 5-dverový športový hatchback. Je v poradí tretím členom rodiny Lancer, ktorý dopĺňa svojich dvoch bratov - športový sedan Lancer Sportsedan ako aj ikonu motoristického športu Lancer Evolution.

Hlavnou devízou Sportbacku sú jeho jazdné vlastnosti, ktoré uspokoja i náročných vodičov vyžadujúcich pôžitok z ostrej jazdy. Lancer Sportback je o 15 mm dlhší než sedan, čo naozaj nebýva zvykom. Splývavá zadná časť s úctyhodným zadným previsom skôr pripomína liftback. Cestujúci na zadných sedadlách si tak rozhodne nemôžu sťažovať na nedostatok priestoru pre nohy. So 7 airbagmi vrátane kolenného je navyše maximálne bezpečným vozidlom.

Variabilita a úžitkovosť Sportbacku dostali mrazivo emotívny vzhľad, za ktorým sa tak ako v prípade sedanu ukrývajú gény EVO. Bude ťažké mu odolať.“

Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishi-motors.sk