HOFFER, s.r.o. - autorizovaný predajca Mitsubishi Motors
Mitsubishi L200 Double Cab - Predstavenie
Informácie sú platné ku dňu 26.7.2017
Mitsubishi L200

Mitsubishi L200 Double Cab

Vyjsť na vrchol hory neznamená nutne nechať všetko Vaše ťažké vybavenie pod ňou.

Rozbehnite sa vo veľkom štýle. Objavte zvlnené krajiny, široké údolia, úzke priesmyky, a to všetko s dostatočným priestorom na prejazd. A len preto, že odhalíte tajomstvo nespútanej sily a výkonu, nemusíte sa nutne vzdať aj výnimočne atraktívneho vzhľadu.
Mitsubishi L200 predstavuje

Jozef Sýkora, autokrosový jazdec, vice-majster Európy v Cross Country Rally 2006
Jozef Sýkora „Dlhé roky som bol testovacím jazdcom spoločnosti, ktorá vyvíjala a vyrábala športové pneumatiky a zároveň som jazdil Cross Country Rally na vozidle Mitsubishi Pajero. Spolu s Pajerom patrí „obojživelník“ Mitsubishi L200 medzi moje obľúbené tereňáky.

„El dvestovka“ je natoľko variabilná, že si ju môžete prispôsobiť na mieru svojim potrebám, urobiť z nej „obyčajného“ pracanta v základnej verzii, alebo lifestylový pick-up zdôrazňujúci váš imidž pripomínajúci štýl amerických farmárov. L200 má pohodlný a praktický interiér s výkonom a úžitkovými vlastnosťami, ktoré od vozidla, akým je pick-up očakávate. Pod kapotou jej pradie 2,5-litrový štvorvalec s priamym vstrekovaním Common rail. Výkon motora pritom závisí od verzie. Kým pracant disponuje výkonom 136 k, všestranná verzia s komfortnou výbavou až 178 k. Okrem toho má vynikajúcu schopnosť manévrovať kdekoľvek, či v teréne alebo v meste.

Štandardný pohon štyroch kolies symetricky rozkladá krútiaci moment na obe nápravy. K tomu si môžete uzavrieť medzinápravový diferenciál a v teréne s ostrým stúpaním a prudkým klesaním či brodením v bahne môžete rátať s redukciou a uzávierkou zadného diferenciálu. L200 je proste bezpečný pick-up poskytujúci komfort osobného vozidla, ktorý vás nenechá v štichu ani v tom najnáročnejšom teréne.“

Dovozca SR: M Motors SK s.r.o., Panónska cesta 33, 851 04 Bratislava
www.mitsubishi-motors.sk